79024, м. Львів,
вул. Бескидська, 44
(032) 224-94-74
Новини

ЕКО-ДІМ – забудовник №1 у Львові

Компанія ЕКО-ДІМ визнана забудовником №1 за результатами дослідження ринку первинної житлової нерухомості Львова за 2014 рік.

 Дослідження проведено і опубліковано інститутом проектування «Комфортбуд» та сайтом «Новобудови України». Основою для формування рейтингу стала сукупна площа об’єктів даних компаній у м. Львів, будівництво яких здійснювали компанії протягом року.Компанія ЕКО-ДІМ визнана забудовником №1 за результатами дослідження ринку первинної житлової нерухомості Львова за 2014 рік.

Варто також зауважити, що минулого року компанія ЕКО-ДІМ здала в експлуатацію 5 житлових комплексів (вул.Мечнікова, пр.. Червоної Калини, 58, проспект Червоної Калини, 72, вул. Бойківська та вул.Інструментальна (1-а черга будівництва)).

Станом на сьогодні компанія веде роботи на 5 житлових комплексах та одночасно ведуться проектні роботи нових житлових будинків та комплексів.

Це друге поспіль визнання компанії, адже минулого року за підсумками 2013 року компанія також була визнана забудовником№ 1 у Львові.

Актуальні пропозиції  житлового будівництва можна переглянути тут – «житлове будівництво ЕКО-ДІМ»