79024, м. Львів,
вул. Бескидська, 44
(032) 224-94-74
Про компанію

Історія

 

Приватне акціонерне товариство “Холдингова компанія “ЕКО-ДІМ” (до 01.07.2010 року - Відкрите акціонерне товариство “Пересувна механізована колона №9”) протягом тридцяти п'яти років успішно здійснює всі види будівельно-монтажних робіт. Цьому сприяє наявність власної виробничої бази та висококваліфікованого керівного та рядового персоналу.
 
Фактично ПАТ «Холдингова компанія «ЕКО-ДІМ» є комбінатом, який задовільняє власні потреби практично у більшості будівельних матеріалів. Власна виробнича база, а саме бетонний завод, цех залізобетонних виробів, дільниця металообробки, пилорама з столярним цехом, а також парк транспорту та механізмів.
 
У відповідності до вимог Господарського кодексу України, Законів України “Про акціонерні товариства” та “Про холдингові компанії в Україні” Відкрите акціонерне товариство “Пересувна механізована колона №9” 01.07.2010 року було перейменовано у Публічне акціонерне товариство “Холдингова компанія “ЕКО-ДІМ”, а з 23.12.2016 - "Приватне акціонерне товариство "Холдингова компанія "ЕКО-ДІМ"