79024, м. Львів,
вул. Бескидська, 44
(032) 224-94-74
Новини

Слава Героям НЕБЕСНОЇ СОТНІ!

Колектив Товариства висловлює співчуття всім родинам, знайомим та близьким полеглих героїв і сумує разом з усім українським народом. Дуже важко втрачати дорогих людей. Це страшна трагедія і величезна втрата. Однак, ми впевнені, що весь український народ розуміє, що власне цим Героям ми завдячуємо нашій перемозі. Вічна пам'ять і слава Героям! Всім пораненим бажаємо швидкого одужання! Слава Україні! Героям Слава!

З Різдвом Христовим та Новим Роком!

Колектив ПАТ "Холдингова компанія "ЕКО-ДІМ" вітає Вас зі святами і бажає в новому році щастя, нових звершень та родинного затишку. З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Введено в експлуатацію будинок №А-4 по вул. Бойківській, 5

(Декларація про готовність об’єкта до експлуатації , зареєстрованої Державною архітектурно-будівельною інспекцією України 08 жовтня 2013 року за №ІУ143132810060). Продовжуються роботи в останньому з чотирьох будинків комплексу (за планом - будинок А-2).

Місто, комфортне для життя

Переможців конкурсу благоустрою Шевченківського району нагородили під час святкувань Дня Незалежності, що пройшли 24 серпня на проспекті Чорновола. Відзнаки та подарунки отримали представники району в 12 номінаціях.

3-ю чергу будівництва по пр.Червоної Калини здано в експлуатацію

Здано в експлуатацію 3-ю чергу будівництва по проспекту Червоної Калини. Акт про готовність до експлуатації підписано і зареєстровано інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області 5 серпня 2013 року

З Днем Будівельника!

ЕКО-ДІМ вітає усіх своїх друзів, працівників, партнерів і клієнтів з Днем Будівельника! Разом ми будуємо, створюєм, творимо. Звершень та удачі, вдалих проектів та успіхів!

Повідомлення про проведення загальних зборів

Публічне акціонерне товариство «Холдингова компанія «ЕКО-ДІМ» повідомляє, що позачергові Загальні збори Товариства відбудуться 13 серпня 2013 р.

«ЕКО-ДІМ» відзначили на конкурсі «Інвестор року»

6 червня 2013 року у конференц-залі готелю «Дністер», за участі заступника губернатора Львівщини Богдана Матолича та президента Львівської ТПП Дмитра Афтанаса, відбулось нагородження переможців конкурсу «Інвестор року-2012».